Choose language:

 • Home
 • >
 • Services
 • >
 • Representing clients at auctions and consultations
 • Representing clients at auctions and consultations

  We can advise you on how best to mix your investment portfolio in order to diversify it. We are the best on the market when it comes to consulting for investing in numismatics and precious metals.

  Poskytujeme konzultácie s cieľom priniesť našej klientele a numizmatickej verejnosti silnú odbornú podporu pri ich investičných a zberateľských aktivitách.

  auctions

  Snažíme sa, v spolupráci s autoritami (NBS, ČNB, Národní museum Praha, Slovenské národné múzeum, Múzeum mincí a medailí Kremnica, Nemzeti Múzeum Budapešť, Kunsthistorisches Museum Wien atď … ) a vedeckou obcou doma aj v zahraničí, overovať pravosť a pôvod (históriu) numizmatického materiálu, pomáhať pri jeho objektívnom ocenení a budovať podrobnú neverejnú databázu jednotlivých numizmatických predmetov a falzifikátov.

  Radi budeme nápomocní pri ocenení jednotlivých predmetov aj ucelených zbierok. Vieme pomôcť s ich budovaním, pokračovaním, profiláciou, ochranou aj najlepším možným predajom.

   zastupenie v aukciách zastupenie klientov po celom svete

  Okrem organizovania vlastných numizmatických aukcií poskytujeme našim klientom aj služby zastupovania na rôznych aukciách po celom svete.

  Sme partnermi mnohých medzinárodných aukčných domov, ich aukcie pravidelne navštevujeme a pre našich klientov obhliadame a dražíme aukčné položky.

  Klientsky záujem má prednosť pred našim. Pri zastupovaní klientov na aukciách alebo v bežných obchodných transakciách je klient vždy na prvom mieste. Zabezpečíme úsporu peňazí tým, že záujmy klientov nestaviame proti sebe a dávame klientom prednosť pred našim vlastným záujmom. Klientom poskytujeme servis v maximálnom rozsahu vrátane prevzatia rizík alebo určenia optimálneho rozpätia kúpnej ceny predmetov v aukciách.

  Contact form:

  Do not hesitate to offer us attractive collectibles. You will certainly not find better care, professional background and affordable prices on the market in our region.

  contact
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Attachments:

  Allowed formats are png, jpg, jpeg, csv, txt, xlx, xls, pdf and a maximum file size of 2MB.