Choose language:

Gold and silver price

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Price of gold

1731.13 EUR/oz

Updated 2022-10-03 23:09:14

Price of silver

21.07 EUR/oz

Updated 2022-10-03 23:09:14

V našich predajniach, ale aj prostredníctvom našej webovej stránky si môžete zakúpiť zlaté alebo strieborné mince a zliatky (tehličky).

Našimi partnermi sú len renomované európske a svetové mincovne. Puncový úrad Slovenskej republiky a rovnako Puncovní úřad Českej republiky nám udelil Zodpovednostnú značku na predaj investičného zlata a striebra. Ceny investičného zlata a investičného striebra sa na našej stránke eustále aktualizujú na základe spotovej ceny zlata alebo striebra na burze (XAU, resp. XAG). V každom okamihu tak môžete u nás nakúpiť drahé kovy za cenu, ktorá je odrazom vývoja ich ceny na svetových burzách. Ak Vás zaujíma téma investovania do drahých kovov, skontaktujte nás a my Vám radi poradíme, ako sa v tejto téme najlepšie zorientovať a odporučíme Vám, ktoré produkty sú pre Vás najvhodnejšie.